MENU ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ REFERANSLAR FOTOĞRAF GALERİSİ İLETİŞİM
 • PEYZAJ FİRMALARI

  Peyzaj Firmaları
  Bahçe düzenlemesi yaparken dikkat edilmesi gereken en büyük hususlardan biri peyzaj firmaları tercihinizi iyi yapmanızdır. Peyzaj çalışmasına başlanmadan öncelikle krokisi çıkartılmalıdır. Kroki üzerinde alınan ölçüler yazmalıyız. Bahçenizin eni boyu, bina sınırları mesafesi ve diğer yapı ağaçlar vs krokide belirtilmelidir. العاب سباق حصان جديدة Hazırlanan kroki üzerinde rüzgar kordinatları, güneşlik alanlar, gölgelik alanlar, bina girişi ve istediğiniz diğer alanlar veya kötü gözükecek ve istemediğiniz diğer alanlar sizlerin istekleri doğtultusunda kroki üzerinde belirtilmektedir. بصرة كوتشينة
  PEYZAJ FİRMALARI
  Daha sonra peyzaj düzenlemesi bir kağı üzerinden uzman ekibimiz tarafından analiz edilir. Peyzaj planlamasında dikkat edilecek husular kötü koku, istenmeyen görüntü, gürültülü alan ve diğer rahatsız edebilecek alanların perdelenmesidir.
  Örneğin: karşınızda bir mezarlık var bu manzarıyı görmek sizi rahatsız ediyor, veya gürültülü ve çok yoğun olan bir cadde burada yapmamız gereken bahçenin o yöndeki kısmına uygun bitki perdesi oluşturuyoruz.
  Bahçenizin dış etken negatif enerjiyi yok etmelidir, tamamen sizi pozitif bir enerjiyle şarj etmelidir. Peyzaj firmaları sektöründe uzman kadromuzla profesyonel olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli bir hizmet almak sizinde hakkınız. Unutmayınız insan yaşamında doğanın önemi çok fazladır, insanların doğayla iç içe yaşaması bu yaşama uyum göstermesi önemlidir. Fakat günümüzde modernleneşen dünyada hepimiz beton yığınları arasında yaşamaya zorunlu kalmaktayız.Yoğun sitres, pisikolojik rahatsızlıkların sebeplerinden biridir. betfinal Doğa insanlara huzur vermektedir, Peyzaj yaptırmanız için geçerli bir çok sebep vardır, evinizin camından baktığınızda güzel bir bahçe manzarası sizi mutlu edecektir. İşyerleri ve mekanlar içinde çok önemlidir, bahçenizi ihmal etmemelisiniz güzel bir bahçe firmanızın imajını yükseltecektir, bahçenize renk katmak için bizler dalında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz, peyzaj firmaları

  sitemizin alt kısmında bulunan Teklif İste bölümünden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Aynı zamanda sitemizin Anasayfa kısmının alt sağ kısımda bulunan çevrimiçi destek kısmından müşteri temsilcilerimizle online soru ve taleplerinizi yazabilirsiniz.