MENU ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ REFERANSLAR FOTOĞRAF GALERİSİ İLETİŞİM
 • HAKKIMIZDA

  Marmara Peyzaj; yaşam alanlarını doğa ile buluşturmaya 1998 yılında başlamış ve giderek artan  bir heyecanla, kendini sürekli geliştirerek ve yenileyerek çalışmalarına devam etmektedir.

  Günümüzde, tüm Dünya da ve ülkemizde hızla ve sürekli tahrip edilen yeşil alanların ve tüketilen doğal kaynakların öneminin bilincindeyiz. Marmara Peyzaj; insanın, doğanın bir parçası olduğu ve birlikte var olabileceğini, bununda yeşil alanlarımızı koruyarak ve arttırarak sağlanabileceği prensibi ile  hareket ederek tüm çalışmalarını insanı, doğayı ve yaşam alanlarını bir arada düşünerek sürdürmektedir. Şirketimizin üstlenmiş olduğu işlerin her aşaması peyzaj mimarlarımız ve ziraat mühendislerimiz tarafından denetlenmektedir. Peyzaj mimarlığı alanın her dalında hizmet veren firmamız, malzeme temini ve sunumu konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

   

  Dünyada peyzaj alanındaki gelişmeleri takip etmek amacıyla ELCA (European Landscape Contractors Association-Avrupa Peyzaj Mütaahitleri Birliği) üyesi olan şirketimiz, aynı zamanda TMMOB Peyzaj Mimarları Odasından verilen BTB (Büro Tescil Belgesi) ve T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı  tarafından verilen ‘‘Yetkilendirilmiş Tohumculuk Belgesi’’ sahibidir.

  peyzaj, marmara peyzajistanbul peyzaj